Hilltip IceStriker

Nesená rozmetadla 120–200 l, 12V
pro pick-upy, traktory, nakladače

Rozmetadla Hilltip IceStriker 120 a 200 l mohou rozmetat všechny typy posypových materiálů: objemové, pytlované, písek a štěrk autoracing games to download. Plastová násypka a konstrukční části z nerez oceli činí v rámci segmentu tato rozmetadla nejúspornější a nejefektivnější.
Rozmetadlo je ovládáno bezdrátově (Bluetooth) další generací řídicího systému: HillTip StrikeSmart App latest complete package. Android smartphone je součástí dodávky.

• Automatická regulace rychlosti pomocí GPS nastavuje množství posypového materiálu (g/m2) závislosti na rychlost vozidla apps without apple id.
• Nezávisle řízené duální motory pro šnekový dopravník a rozmetací kotouče.
• Přepravní kolečka
• Montážní řešení pro nejrůznější vozidla a stroje

Rozmetadla Hilltip IceStriker 550, 850 a 1100 pro pick-upy, traktory, nakladače

Rozmetadlo s polymerovou násypkou je kompletní, odolné rozmetadlo posypových materiálů určené pro zimní údržbu herunterladen. Robustní konstrukce umožňuje použití soli nebo směsi soli /písku a je také ideální pro rozmetání osiva, hnojiv, krmiv, atd. Velmi snadná montáž umožňuje agregaci s užitkovými vozidly s ložnou plochou , vozidla pick-up nebo vozidla UTV my tui app. Zařízení je vhodné pro obce, nákupní střediska, průmyslové objekty, nemocnice a soukromé pozemky

Standardně je dodávané GPS a vazbou regulace dávky posypu v návaznosti na rychlost vozidla, ovládá rychlost šneku a rozmetacího talíře pro dosažení optimálních výsledků herunterladen. Je to nejekonomičtější kontrolní systém na trhu.
Rozmetadlo obsahuje barevnou obrazovku ovládací skříňky s multi-programovatelnými parametry ingen in excel.

Nástavbová elektrická rozmetadla Hilltip IceStriker 1600, 2100 a 2600

Hilltip IceStriker 1600-2600 je 12V / 24V elektrické rozmetadlo na sůl a písek, určený pro nákladní automobily 3,5-10 tuny s volbou šneku nebo dopravního pásu jako napájecího mechanismu herunterladen. Lehké tělo zásobníku vyrobené z polyethylenu a namontované části z nerezové oceli zajišťují dlouhodobou ochranu proti korozi a rzi. Toto jedinečné rozmetadlo solí obsahuje integrované nádrže pro případný kapalný odmrazovací systém kostenlose kinderspieleen.
FUNKCE ODSTRANĚNÍ KAPALIN

Rozprašovač solí lze snadno přeměnit na kompletní rozprašovač solného roztoku nebo do předem namočeného rozmetadla, který zvlhčuje rozmetací materiál herunterladen. Integrované cisterny v těle zásobníku s dvojitými stěnami obsahují až 900 litrů kapaliny. Rozprašovač může být případně vybaven postřikovačem s 2 metry nebo hadicovým navijákem s ruční rozstřikovací tryskou. Rozprašovač a řídící systém IceStriker ™ pomáhá šetřit peníze a snižuje dopad na životní prostředí, přičemž dosahuje stejných výsledků odmrazování jako předtím.