Historie

Firma Radek Ortcikr Montitech zahájila svou činnost v roce 2000 v pronajatých prostorách v Lišanech u Rakovníka a to za účelem poskytování servisních prací, na začátku jen zemědělcům, později též autodopravcům. Po roce 2002 jsme rozšířili své služby o prodej zemědělské a komunální techniky českých a evropských značek. (čelní nakladače QUICKE, Lesní nástavby MANATECH a sortiment od firmy AGROMETALL.

V roce 2004 jsme zakoupili vlastní prostory v Lubné u Rakovníka, kde jsme dále rozšiřovali svoji servisní činnost o LKW (např. IVECO, MAN a komunální techniku). Přelomovým rokem pro naši společnost byl rok 2006, kdy se nám naskytla koupě areálu Benzinol v Kněževsi u Rkovníka. Díky výhodné poloze, větší manipulační ploše a samozřejmě komfortnějšímu zázemí je tento prostor ideálním řešením pro naše zákazníky i nás. Po nezbytných úpravách areálu jsme v roce 2007 rozšířili servisní tým. Dále jsme navázali úzkou spolupráci s firmou SOME JH, čímž jsme se stali externím partnerem (servis i prodej) v této oblasti. (LAMBORGINI, POTTINGER, AGRIMASTER, PEZZOLATO, ORSI a jiné). Dalším milníkem v témže roce bylo podepsaní smlouvy o zastupvání jihokorejského výrobce traktorů KIOTI, kde jsme oficiálním prodejcem.

Od roku 2008 pokračujeme v nastoleném směru, tzn. zkvalitňujeme služby, zvelebujeme naše prostory a dále rozšiřujeme sortiment produktú (NILFISK, KUBOTA, KINGSPAN, PRONAR, SIMED, PERRUZO,TONNUTI a jiné).