Prodej (nové i použité techniky)

Nabízíme ucelené spektrum strojů pro zemědělství a komunální sféru od předních světových výrobců videos kostenlos downloaden android. Naše široká nabídka nám umožňuje připravit pro každého zákazníka ideální kombinaci strojů, dle specifických.


Traktory
Zpracování půdy
Pícninařina
Lesní technika
Komunální technika
Vleky, návěsy
Použitá technika
Chmelařské nástavby

Servis

Víme, že prodejem obchod nekončí… A proto od založení společnosti klademe také velký důraz na kvalitní a rychlý servis a dodávky náhradních dílů apk herunterladen seriös. Na jednotlivé značky máme vyškolené specialisty, kteří neustále zvyšují svoje odborné znalosti ve školících centrech výrobců a dodavatelů microsoft store app cannot be downloaded. Také dispoují kvalitním zázemím, moderními diagnostickými přístroji a v neposlední řadě i servisními vozy.


Služby

Nedílnou součástí naší společnosti je také poskytování služeb pro farmáře, zemědělské podniky i města a obce pc spiele günstig downloaden. Naší předností v tomto segmentu trhu je především silný důraz na dodržení kvality prováděné práce a také realizaci zakázky v daném termínu amazon autorip musik herunterladen. Disponujeme kvalitní a prověřenou technikou.


1234